Skip to main content
main-content
Top

Tip

Swipe om te navigeren naar een ander artikel

Gepubliceerd in: Journal of Autism and Developmental Disorders 1/2004

01-02-2004 | Commentary

A Comment on Honomichl R. D. et al. (2002). Sleep patterns of children with pervasive developmental disorders. Journal of Autism and Developmental Disorders, 32(6), 553–561

Auteur: Amanda L. Richdale

Gepubliceerd in: Journal of Autism and Developmental Disorders | Uitgave 1/2004

Log in om toegang te krijgen
share
DELEN

Deel dit onderdeel of sectie (kopieer de link)

  • Optie A:
    Klik op de rechtermuisknop op de link en selecteer de optie “linkadres kopiëren”
  • Optie B:
    Deel de link per e-mail
Metagegevens
Titel
A Comment on Honomichl R. D. et al. (2002). Sleep patterns of children with pervasive developmental disorders. Journal of Autism and Developmental Disorders, 32(6), 553–561
Auteur
Amanda L. Richdale
Publicatiedatum
01-02-2004
Uitgeverij
Kluwer Academic Publishers-Plenum Publishers
Gepubliceerd in
Journal of Autism and Developmental Disorders / Uitgave 1/2004
Print ISSN: 0162-3257
Elektronisch ISSN: 1573-3432
DOI
https://doi.org/10.1023/B:JADD.0000018080.54353.57