Wat is het beleid bij vrouwen met klachten van te grote labia minora?
- 2006
- OriginalPaper
- Hoofdstuk
- Auteurs
- Ph.Th. M. Weijenborg
- Dr. M.M. ter Kuile
- Gepubliceerd in
- Vademecum permanente nascholing huisartsen
- Uitgeverij
- Bohn Stafleu van Loghum
Samenvatting
Het is niet bekend hoeveel vrouwen naar de huisarts gaan omdat zij een probleem hebben met de grootte van haar labia minora. Toch zou haast van een ‘trend’ gesproken kunnen worden, gezien de enorme belangstelling van de populaire meisjes- en vrouwenbladen in de ‘te grote labia’ op dit moment. Bijna iedere week wordt in de vragenrubriek door een lezeres een vraag over dit onderwerp gesteld. Ook vertellen (jonge) vrouwen over hun klachten, hun ervaringen met artsen en de uiteindelijke chirurgische oplossing.
psycholoog, Polikliniek Psychosomatische Gynaecologie en Seksuologie, afdeling Gynaecologie, Leids Universitair Medisch Centrum.
gynaecoloog, Hoofd polikliniek Psychosomatische Gynaecologie en Seksuologie, afdeling Gynaecologie, Leids Universitair Medisch Centrum
- Titel
- Wat is het beleid bij vrouwen met klachten van te grote labia minora?
- Auteurs
-
Ph.Th. M. Weijenborg
Dr. M.M. ter Kuile
- Copyright
- 2006
- Uitgeverij
- Bohn Stafleu van Loghum
- Boek
-
Vademecum permanente nascholing huisartsen
Print ISBN: 978-90-313-8807-3
Elektronisch ISBN: 978-90-313-8808-0
Copyright: 2006
- DOI
- https://doi.org/10.1007/978-90-313-8808-0_567
Deze inhoud is alleen zichtbaar als je bent ingelogd en de juiste rechten hebt.