Skip to main content
Top
Gepubliceerd in: Nursing 10/2021

01-10-2021 | pijnbestrijding

Patiënt wisselt van opioïde en krijgt ontwenningsver schijnselen

Auteurs: Monique Bakkenes, Marije Wolf-Vis

Gepubliceerd in: Nursing | Uitgave 10/2021

Log in om toegang te krijgen
share
DELEN

Deel dit onderdeel of sectie (kopieer de link)

  • Optie A:
    Klik op de rechtermuisknop op de link en selecteer de optie “linkadres kopiëren”
  • Optie B:
    Deel de link per e-mail

Samenvatting

Een paar dagen na de amputatie van een geïnfecteerde teen krijgt meneer Smit last van onrustige benen en kramp: ontwenningsverschijnselen na opioïderotatie. Daarnaast gedraagt hij zich onredelijk tegen de verpleging. Het pijnteam geeft advies.
Metagegevens
Titel
Patiënt wisselt van opioïde en krijgt ontwenningsver schijnselen
Auteurs
Monique Bakkenes
Marije Wolf-Vis
Publicatiedatum
01-10-2021
Uitgeverij
Bohn Stafleu van Loghum
Gepubliceerd in
Nursing / Uitgave 10/2021
Print ISSN: 1381-5911
Elektronisch ISSN: 2468-1431
DOI
https://doi.org/10.1007/s41193-021-0147-z

Andere artikelen Uitgave 10/2021

Nursing 10/2021 Naar de uitgave

Colofon

Uitgelicht