Dr A.N.H. Weel is bedrijfsarts en epidemioloog, en was tijdens de herziening van de Leidraad PMO werkzaam bij het Kwaliteitsbureau NVAB te Utrecht.
Prof.dr. C.T.J Hulshof is Bijzonder Hoogleraar bij het Coronel Instituut voor Arbeid en Gezondheid in het AMC/UvA te Amsterdam en Coördinator richtlijnen bij het Kwaliteitsbureau NVAB te Utrecht.
Prof.dr. J.K. Sluiter is Hoogleraar en PI bij het Coronel Instituut voor Arbeid en Gezondheid in het AMC/UvA te Amsterdam.
Samenvatting
Preventief Medisch Onderzoek (PMO) van werkenden omvat een reeks activiteiten.
Met onderstaand(e) abonnement(en) heeft u direct toegang:
TBV Online Plus
Leden van de NVAB en NVVG hebben naast een abonnement op het Tijdschrift voor Bedrijfs- en Verzekeringsgeneeskunde (TBV) ook online toegang tot vier tijdschriften.
TBV – Tijdschrift voor Bedrijfs- en Verzekeringsgeneeskunde
TBV is het Tijdschrift voor Bedrijfs- en Verzekeringsgeneeskunde. Kiest u voor TBV, dan blijft u op de hoogte van wetenschappelijke onderzoeken, praktijkonderzoeken, opinies, boekbesprekingen en nieuws van de vereniging.