Skip to main content
main-content
Top

Tip

Swipe om te navigeren naar een ander artikel

01-10-2014 | Ketencasus | Uitgave 5/2014

Critical Care 5/2014

De gevolgen van MDMA

Tijdschrift:
Critical Care > Uitgave 5/2014
Auteur:
Nienke van den Tempel-Vorstenburg
Belangrijke opmerkingen
Nienke van den Tempel-Vorstenburg, ic- en SEH-verpleegkundige, UMC Utrecht
Met dank aan: Mirjam van Essen, SEH-verpleegkundige, UMC Utrecht.

Samenvatting

In elk nummer van Critical Care vindt u een casus die de verschillende fases van een behandeling laat zien. Dit keer het noodlottige verloop van de opname van een jonge vrouw na inname van methyleendioxymethamfetamine, afgekort MDMA.

Log in om toegang te krijgen

Met onderstaand(e) abonnement(en) heeft u direct toegang:

BSL Academy mbo Verzorging en Verpleegkunde

BSL Verpleegkundige Totaal

Literatuur
Over dit artikel

Andere artikelen Uitgave 5/2014

Critical Care 5/2014 Naar de uitgave